Bayimiz olmak için Bayilik Başvurusu formumuzu doldurabilirsiniz.
Sosyal medya kanallarımızdan bizi takibe al!
Tex Motor kurumsal markasıyla tanış!
Bayimiz olmak için Bayilik Başvurusu formumuzu doldurabilirsiniz.
Sosyal medya kanallarımızdan bizi takibe al!
Tex Motor kurumsal markasıyla tanış!

Firmamız 1998 yılından beri tekstil sektöründe “ Tex Motor ” adı altında faaliyet göstermektedir. 2005 yılında motosiklet aksesuarları imalatı ve ithalatı yapan firmamız, 2008 yılından buyana “ Tex Motor ” markası adı altında faaliyet göstermektedir. Firmamız giyim ve aksesuar gibi motosiklet severlerin her türlü ihtiyacını karşılamakta ve sektördeki yenilikleri yakından takip etmektedir. İmalat ve pazarlama ekibi ile birlikte Türkiye’deki tüm motosiklet mağazalarına ürün satmakta ve bir çok ülkeye ihraç etmekteyiz.


-Müşteri ihtiyaçlarını, taleplerini ve beklentilerini belirlemek, yerine getirmek ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak,
-Müşteri mülkiyetine ve özeline saygılı olmayı ilke edinerek, sürekli gelişime açık bir anlayışla sektöründe “öncü ve örnek” olmayı amaç edinmiştir.
-Ulusal, Uluslararası Standartlara ve yasal şartlara uygun yüksek kaliteli hizmet vermek
-Firma imajını devamlı yükseltmek
-Kalite ve verimliliği artırarak şirketimizin karlılığını sağlamak
-Çalışanların mutluluğunu sağlamak
-Çevreyi korumak
-Sektörümüzle ilgili teknolojik yenilikleri dünya ile eş zamanlı olarak takip etmek ve müşterilerimize sunmak
-Tüm personele kalite bilincini yaymak, eğitimlerle bilgi ve becerilerini artırmak, takım çalışması prensibini benimsetmek ve böylece sürekli gelişme faaliyetlerine katkıda bulunmalarını sağlamak.

Hakkımızda
Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak şunları kabul etmiş olursunuz. Veri Koruma Politikası.
Devamını oku